Kampaň proti šikaně TO BYLO VE ŠKOLE

2.11.2018 | Hlavní

Listopad patří kampani proti šikaně s názvem TO BYLO VE ŠKOLE. Je to parafráze na otázku: "Tak co, co bylo ve škole?" Kdy vám dítě nejčastěji odpoví: "Dobrý." Ale za tím rádoby pozitivním slovem, je skryto mnoho příběhů.

My je poodkrýváme a ukazujeme, jak s dítětem lépe pracovat, jak zjistit, zda je obětí šikany a jak s tímto zjištěním dále pracovat. Nenechávejte to být, nezávírejte oči a pomozte svým i jiným dětem, aby vyrůstaly ve zdravé společnosti.

PROSTOR PRO kromě nízkoprahového klubu KLÍDEK nabízí i program  SPIRÁLA, jehož cílem je preventivně působit na školách.

Kontaktní kampaň bude probíhat v OC Aupark Hradec Králové od 5.-9. listopadu. I v dalších dnech budou náhodně naši dobrovolníci po městě rozdávat vizitky se skutečnými příběhy šikany.

Záměrem je informace šířit především pomocí sociálních sítí - FB obecně prospěšné společnosti PROSTOR PRO, Instragramového účtu a Youtube, webu PROSTOR PRO a webu kampaně: www.tobyloveskole.cz

Kampaň podporuje OC Aupark, Bio Centrál, Coolinářka, motokaskadér Pavel Street Max, mistr světa ve footbagu Tomáš Tuček, Factorial Orchestra, Band-a-SKA, improvizační soubor PALEŤÁCI ad. osobnosti HK kraje.

Děkujeme, že vám nejsou dětské starosti lhostejné!

Kontakt

PROSTOR PRO, o.p.s.
Čajkovského 1861
500 09 Hradec Králové

Tel.: +420 495 262 202
E-mail: info@prostorpro.cz
Č. účtu: 2000154498/2010

1