O nás

Kdo jsme

Jsme obecně prospěšná společnost PROSTOR PRO z Hradce Králové. Jsme nestátní nezisková organizace. Jsme lidé se zodpovědným přístupem nabízející tvůrčí prostor pro rozvoj osobních schopností, dovedností a mezilidských vztahů. Jsme tu pro vás již od roku 2000.

Co děláme

Realizujeme nízkoprahové, preventivní a prorodinné programy. Pořádáme zajímavé akce a aktivity pro veřejnost. Poskytujeme odbornou pomoc a podporu při hledání cest z obtížných životních situací a vytváříme příležitosti pro změnu. Podporujeme zdravé fungování komunity, rodiny i jednotlivců.

Komu pomáháme

S našimi programy jsme tu pro děti, mladé lidi, rodiny, školy a pro každého z vás.

S cílem?

Podporovat lidi při zdolávání životních překážek. Rozvíjíme jejich dovednosti, aby i v obtížných situacích dokázali držet život ve vlastních rukou.

o nás

 

Náš příběh

Sdružení bylo založeno 1. února 2000. Záměrem zakladatele bylo propojit řemeslnou a neziskovou sféru. Organizace pořádala jednorázové akce a současně vznikla myšlenka vytvořit centrum pro děti. V červnu 2003 jsme otevřeli Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež KLÍDEK.

Z řemeslné sféry jsme v roce 2004 odstoupili a přejmenovali se na občanské sdružení PROSTOR PRO. Soustředili jsme se na realizaci sociálních programů a na akce pro veřejnost. Více

O nás

PROSTOR PRO, o.p.s.
Čajkovského 1861
500 09 Hradec Králové

Tel.: +420 731 650 954
E-mail: info@prostorpro.cz
Č. účtu: 2000154498/2010

12