Klub pro seniory DŘEVĚNKA

 V DŘEVĚNCE pomáháme seniorům zůstat stále aktivní. Nabízíme jim příležitosti ke společnému setkávání a spolu s tím i spoustu aktivit dle jejich vlastních přání a potřeb.

V bezbariérových a lehce dostupných prostorech klubu si senioři mohou posedět a popovídat při kávě či čaji, seznamovat se, zahrát hry, číst knihy a využít internet. V pravidelném programu nabízíme aktivity zaměřené na trénink paměti, vzdělávání v oblasti digitálních a nových technologiích včetně bezpečnosti na síti, kreativní dílny, přednášky, jógu pro seniory, 2x ročně pořádáme výlety za kulturou. Na přilehlé zahradě mohou využít lavičky a altánek pro odpočinek, aktivní vyžití nabízí stroj na cvičení, ruské kuželky, ping-pong. Pořádáme zde pro ně i zahradní párty.

Od ledna 2019 je klub otevřen každý čtvrtek od 15h do 18h, v případě zájmu a mimořádných akcí rozšiřujeme otvírací dobu i na další dny. Senioři se mohou těšit nejen na posezení při kávě či čaji, ale i na prostor pro hry, čtení knih, rukodělné aktivity, filmová odpoledne, workshopy a odborné přednášky.

Do klubu bude možné chodit jednorázově na vybraný program nebo si zaplatit členský poplatek 300 Kč na rok, který zahrnuje základní aktivity a služby.

PROGRAM KLUBU

Klub INFO    PORADENSTVÍ DIGIGRAMOTNOSTI  ŘÍJEN 2023


Dřevěnka

PROSTOR PRO, o.p.s.
Čajkovského 1861
500 09 Hradec Králové
drevenka@prostorpro.cz 

Mobil: +420 730 891 269
k dispozici pondělí až pátek
od 9:00 do 13:00

fb instagram

Eliška Ryslová
koordinátorka DŘEVĚNKY

16