Pro veřejnost

Během uplynulých osmnácti let jsme pro veřejnost připravili a zrealizovali celou řadu zajímavých veřejných akcí, přednášek, workshopů, kurzů, seminářů a dalších aktivit. Akce pořádáme v průběhu roku primárně v našem malšovickém sídle pro okolní komunitu, některé ale směřujeme do centra města. V následujích podstránkách se můžete podívat na naše největší akce a aktivity, které veřejnosti nabízíme. 

Naše veřejné akce a aktivity

V této sekci se můžete seznámit se všemy aktivitami, které pro veřejnost pořádáme. Snažíme se zachovávat oblíbené a navštěvované akce a každý rok je doplňujeme o nové. Pod hlavičkou našeho Rodinného centra POHODA se každý měsíc koná zajímavá přednáška nebo workshop. Několikrát do roka k tomu POHODA přidá veřejnou akci. Těmi nejznámějšími jsou Malování na chodník, Lampionový průvod, POHODA na Open Air Programu, Velikonoční a Vánoční tvoření a řada dalších. V poslední době se staly velmi oblíbené naše workshopy s výrobou domácí kosmetiky. Mezi přednáškovými tématy vedou rodinná poradenství, příprava na porod a šestinedělí, vývoj dítěte apod.

Veřejné akce pořádají i naši sociální pracovníci z nízkoprahového klubu jako jednu z forem prevence. Každoročně se v centru města na Ulrichově náměstí koná Graffiti Street Jam, kde se věnujeme mladým lidem a tématu sprejování a jeho legálním formám. Jednou za dva roky pořádáme Benefiční večer a nově jsme rozjeli kampaň Dávám prostor. Všechny tyto aktivity mají za cíl prezentovat naši organizaci a hledat finanční a materiální zdroje pro její fungování. 

Líbí se vám naše práce? Máte nápad, jak naše akce nebo aktivity obohatit o nový prvek? Rádi byste u nás uspořádali nějaký nový projekt? Jsme otevřeni veškerým inovacím, pokud budou přínosem pro místní komunitu. Napište nám na info@prostorpro.cz. Rádi se s Vámi zkontaktujeme!

Zapojte se

Pro veřejnost

PROSTOR PRO, o.p.s.
Čajkovského 1861
500 09 Hradec Králové
info@prostorpro.cz 

Tel.: +420 495 262 202

11