Programy a aktivity

V nabídce našich programů naleznete preventivní, nízkoprahové, prorodinné a prokariérní programy.

KLÍDEK

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež KLÍDEK je tu pro klienty ve věku 13 až 22 let. Není nutná žádná registrace, hlášení osobních údajů či pravidelné setkávání se. Vše, co můžeš běžně v klubu či v terénu využívat, je zdarma.

více informací

SPIRÁLA

Preventivní programy SPIRÁLA jsou určené pro žáky základních škol, studenty gymnázií, středních škol, středních odborných učilišť i odborných učilišť a pro školská zařízení v Královéhradeckém kraji.

více informací

právo

PRÁVO PRO KAŽDÝ DEN je  skupinový probační program akreditovaný Ministerstvem spravedlnosti České republiky zaměřený na práci s mladými lidmi, kteří se dostali do střetu se zákonem nebo se dopustili jiné protiprávní činnosti.

více informací

pohoda

Rodinné centrum POHODA nabízí pravidelné týdenní i jednorázové víkendové volnočasové aktivity pro rodiče s dětmi. V POHODĚ nabízíme prostor k tomu, aby rodiny mohly společný čas trávit aktivně a v příjemném prostředí.

více informací

plácek

Nezapomeňte na možnost bezplatného využití sportovního hřiště Plácek. Zapůjčíme vám sítě, míče, pálky a další vybavení. Hřiště si můžete také za vratnou zálohu předem zarezervovat a využít ho k pravidelným sportovním aktivitám.

více informací

praxe

Studentům a studentkám nabízíme možnost odborné praxe v našich programech: NZDM KLÍDEK a Rodinném centru POHODA. Přijímáme pouze studenty z vyšších odborných škol a vysokých škol (univerzit).

více informací

5