Programy a aktivity

V nabídce našich programů naleznete preventivní, nízkoprahové, prorodinné a prokariérní programy.

KLÍDEK

Doprovázíme děti a mladé lidi dospíváním. Nabízíme všem od 10 do 22 let bezpečný prostor pro řešení potíží a pro smysluplné trávení volného času. Učíme je zdravě fungovat v mezilidských vztazích. Jsme jim k dispozici nejen v klubu, ale i v ulicích města, a to bezplatně a anonymně.

více informací

SPIRÁLA

Děláme ze škol lepší místa. Pomáháme malým a velkým školákům přijít na to, jak bezpečně čelit rizikům dospívání. Opravujeme jejich porouchané vztahy, díky nám mizí ze škol
šikana, drogy nebo lhostejnost. Všechno je mnohem lepší, když děti, vědí, jak svoje potíže řešit.

více informací

právo

Teenagerům, kteří se dostali do střetu se zákonem, vracíme život zpět do správných kolejí. Ve speciálním programu s nimi posilujeme jejich sociální dovednosti a zvyšujeme jejich odpovědnost za vlastní chování. Pomáháme jim znovu nepřekračovat hranu zákona.

více informací

 

pohoda

Nabízíme rodinám aktivní a pestré trávení společného času. Poskytujeme prorodinné, volnočasové a vzdělávací aktivity a bezplatné poradenství. Jsme součástí sítě Místa přátelská rodině. Nabízíme aktivity všem generacím.

více informací

plácek

Nezapomeňte na možnost bezplatného využití sportovního hřiště Plácek. Zapůjčíme vám sítě, míče, pálky a další vybavení. Hřiště si můžete také za vratnou zálohu předem zarezervovat a využít ho k pravidelným sportovním aktivitám.

více informací

pro verejnost

Podporujeme fungování rodin, komunity a jednotlivců. Nabízíme tvůrčí prostor pro rozvoj schopností, dovedností a mezilidských vztahů. Pravidelně pořádáme přednášky, workshopy, veřejné akce a nabízíme bezplatné poradenství.

více informací

 
5