Naše služby

V nabídce našich služeb naleznete preventivní, nízkoprahové a prorodinné programy i zajímavou webovou aplikaci.

KLÍDEK

Doprovázíme děti a mladé lidi dospíváním. Nabízíme všem od 10 do 22 let bezpečný prostor pro řešení potíží a pro smysluplné trávení volného času. Učíme je zdravě fungovat v mezilidských vztazích. Jsme jim k dispozici nejen v klubu, ale i v ulicích města, a to bezplatně a anonymně.

více informací

SPIRÁLA

Pomáháme školákům přijít na to, jak bezpečně čelit rizikům dospívání. Učíme je spolu ve škole dobře vycházet. Trénujeme, jak předcházet šikaně, drogám, rizikovému sexuálnímu chování a dalším ohrožením. Zvyšujeme šance na to, že školáci nezůstanou na svoje potíže sami.

více informací

pohoda

Nabízíme rodinám aktivní a pestré trávení společného času. Poskytujeme prorodinné, volnočasové a vzdělávací aktivity a bezplatné poradenství. Všem generacím nabízíme prostor pro vzájemné setkávání a sdílení zkušeností. Jsme součástí sítě Místa přátelská rodině.

více informací

pohoda

Poskytujeme kontinuální podporu rodinám v období od početí dítěte do jeho staršího věku. Naše služby jsou určené, jak pro rodiny, které se nacházejí v náročné životní situaci, tak i pro rodiny, které na sobě chtějí pracovat.

více informací

pohoda

Pomáháme seniorům zůstat stále aktivní. Nabízíme jim příležitosti ke společnému setkávání a spolu s tím i spoustu aktivit dle jejich vlastních přání a potřeb. Pořádáme přednášky, tvůrčí dílny, filmová odpoledne nebo debaty.

více informací

Potřebujete pomoct teenagerovi? Web NEMÁ TO NA ČELE je průvodce pro rodiče a učitele při řešení šikany. Pomáhá ji včas odhalit a správně řešit. Nabízí nejen rady a návody, ale také kontakty na odbornou pomoc.

více informací

5