Právě teď hledáme

Lektor*ka primární prevence ve školách - DPP, 250 Kč/hod., nástup v září 2023 - PRODLOUŽENO!

Lektor/ka pohybových aktivit pro rodiče s dětmi - DPP 250 Kč/hodina, nástup dohodou

Jinak je naše posádka v tuto chvíli na všech potřebných postech obsazená. Samozřejmě ale kdykoliv rádi přijmeme nabídku dobrovolnické pomoci.

Zajímáte se o práci v PROSTOR PRO? 
Podívejte se na výše nabízená volná pracovní místa, třeba hledáme právě Vás. Pokud si z aktuální nabídky nevyberete, pošlete svůj životopis a informace o sobě na email info@prostorpro.cz. Rádi Vás kontaktujeme, budeme-li hledat někoho jako jste Vy! Pokud chcete zůstat v obraze, určitě sledujte náš FB profil nebo nově také náš LinkedIn.

Proč právě u nás by se Vám mohlo líbit?
Jsme nezisková organizace, která už 22 let pomáhá dětem a mladým lidem v obtížných životních situacích. Jsme skvělí v nízkoprahu, umíme různé druhy prevence na školách, pomáháme i rodičům, pořádáme veřejné komunitní akce a věnujeme se rozmanité škále prorodinných aktivit. Ceníme si otevřeného a respektujícího jednání. Najdete u nás uvolněné a přátelské prostředí.

Jaké výhody oproti jiným zaměstnavatelům v neziskovém sektoru nabízíme?
Především je to naše uvolněné a pohodové prostředí, ve kterém se Vám bude příjemně pracovat. Našim zaměstnancům pomáháme profesně vyrůst, účastní se seminářů a kurzů, které si vyberou na klíč podle svých potřeb. Nabízíme příspěvek na dopravu a hezký uvítací dárek do terénu :)

 

Zapojte se

PROSTOR PRO, o.p.s.
Čajkovského 1861
500 09 Hradec Králové

Tel.: +420 495 262 202
Č. účtu: 2000154498/2010

Dobrovolníci, zapojte se
E-mail: brestovska@prostorpro.cz
Mob.: +420 731 650 954

My a naši partneři
E-mail: nagy@prostorpro.cz
Mob.: +420 731 650 999

Právě teď hledáme
E-mail: info@prostorpro.cz 

Odborné praxe
E-mail: mikova@prostorpro.cz

13