Mobilní klub

je barevně posprejovaná "klubová" dodávka pod vlajkou NZDM KLÍDEK. Při práci v terénu poskytuje zázemí pro trávení volného času a bezpečné útočiště podobně jako normální "klubovna". Můžeš se v něm schovat před nepřízní počasí nebo nerušeně pokecat o věcech, které nemusí slyšet někdo jiný. Mobilní klub potkáš v Třebechovicích pod Orebem, v Kostelci nad Orlicí v České Skalici, v Úpici a v Hostinném.

Nemáš kde trávit volný čas? Hledáš místo, kde se můžeš v klidu scházet s kamarády nebo probrat něco s námi? Využij mobilní klub. Můžeš tu jen tak posedět, pobýt s přáteli, odreagovat se, zahrát si deskovky, projít časáky, pustit hudbu nebo film, využít sportovní vybavení, žonglovadla...
Jsme tu pro Tebe, když si chceš popovídat o problémech doma, ve škole, s kamarády nebo s jiným trápením. Můžeš se na nás obrátit, potřebuješ-li poradit nebo chceš pomoci s uspořádáním akce. Rádi Tě něco nového naučíme, ale stejně tak můžeš zase něco nového naučit ty nás.

 

Co ti garantujeme? Nízkoprahovost

  • ANONYMITU – nemusíš sdělovat pracovníkům žádné osobní údaje, pokud sám nechceš.
  • PŘÍSTUPNOST – jsme ti časově a prostorově dostupní. Pokud spadáš do cílové skupiny, můžeš naši službu bez jakýchkoliv dalších omezení využít.
  • BEZPLATNOST – služby ti poskytneme zdarma.
  • DOBROVOLNOST – nemusíš se registrovat ani se s námi pravidelně vídat.
  • RESPEKT – bereme každého takového, jaký je.
  • BEZPEČNÝ PROSTOR – v klubu ti poskytneme prostor bez hodnocení a diskriminace,předsudků apod.
Klídek

PROSTOR PRO, o.p.s.
Čajkovského 1861
500 09 Hradec Králové
klidek@prostorpro.cz

Bc. Eva Hejcmanová
vedoucí nízkoprahových programů HK
volejte +420 736 633 622


Mgr. Barbora Konrády
vedoucí nízkoprahových programů KHK
volejte + 420 602 380 762

klídek

7