Reference

Zpětné vazby od klientů RC POHODA.

„S dcerou Aničkou navštěvujme Rodinné centrum v dopoledních hodinách, každé úterý a pátek. Při společném programu Naše malá předškolka se vždy nasmějeme a příjemně naladíme na celý den. Odcházíme vždy spokojené a těšíme se na příští hodinu. Vidím v tom dobrý směr při přechodu do školky, kdy děti budou připravené a nebude jim tak smutno.“ Boženka S.

„Do Pohody si chodím jednou týdně zacvičit Pilates. Vyhovuje mně příjemný a čistý prostor. Lektorské zkušenosti jsou na výbornou a po hodině odcházím spokojeně a příjemně unavená domů.“

„Dlouho jsme hledali vhodný, netradičný sportovní kroužek pro našeho 6-ti letého synka. Podmínky byly jasně dané. Blízko bydliště, za přijatelnou cenu a v duchu rodinném. Na doporučení jsme vyzkoušeli Dětskou jógu, v Rodinném centru Pohoda. Náš Aleš je spokojený a to splnilo naše očekávání a podmínky.“ Vladimír K.

„Rodinné centrum navštěvuji už druhým rokem. Mám možnost sledovat, jak se centrum rozrůstá o další programy a aktivity. Když jsem byla těhotná, chodila jsem na cvičení pro těhotné a po porodu. Jak naše Janička povyrostla a už začala lézt po kolenou, začaly jsme navštěvovat cvičení pro děti lezoucí. Nyní jsme už ve skupině pro děti chodící a vždy se sem náramně těšíme.“ Lucie R.

„Dětský motosraz, lampiónový průvod. Oni tam dělají takovéhle akce pro děti? Jednou týdně Montessori dílnička a každý měsíc zajímavá přednáška? Divila jsem se, když mně kamarádka říkala o Vašem centru. Není se čemu divit, jste fajn lidé a držím Vám palce, ať ještě dlouho fungujete. Vaše akce mají smysl a Malšovice nejsou, tak nudný.“ Klára D.

„Přednášky o stravě, zdraví a dětské výchově. Zajímavá témata všedního dění. Přednášky za rozumnou cenu a vždy nám to přinese mnoho inspirativního.“ Marie L.

„V Rodinném centru navštěvujeme hned několik aktivit. Dopoledne chodím s Karlem na cvičení Motýlků a odpoledne si já chodím zacvičit, uvolnit se, přijít na jiné myšlenky při cvičení jógy.“ Helena P.

Pohoda

PROSTOR PRO, o.p.s.
Čajkovského 1861
500 09 Hradec Králové
pohoda@prostorpro.cz 

Mobil: +420 730 891 269
k dispozici pondělí až pátek
od 9:00 do 13:00

fb instagram

Eliška Ryslová
koordinátorka POHODY

pohoda

10