Seminář pro pedagogy Jak připravit adaptační kurz

Jak bude seminář probíhat?

Seminář je určen malé skupině pedagogů, před kterými stojí výzva v podobě přípravy adaptačního kurzu. Seminář povedeme workshopovou formou, lektorky budou teoreticko-praktickými vstupy otevírat stěžejní témata adaptačního kurzu (cíle, dramaturgie, lektorská role,...) a účastníci budou průběžně tvořit vlastní adaptační kurz, který bude zohledňovat potřeby jejich specifického zadání.

Kdy, kde a za kolik?

Seminář proběhne ve středu 26. srpna 2020 od 8:00 do 16:00 v našich prostorách na adrese Čajkovského 1861, Hradec Králové. Cena za účastíka činí 1.200 Kč. Seminář získal akreditaci MŠMT.

Kdo seminář povede?

Mgr. Petra PopelkováMgr. Petra Popelková se v PROSTOR PRO, o.p.s. pohybuje od roku 2012, nejprve v roli lektora, koordinátora a nyní jako vedoucí preventivních programů. Vystudovala Sociální pedagogiku, absolvovala výcvik v Lektorské akademii od Jules & Jim a další kurzy. Vedle práce sbírala zkušenosti na pozici vedoucí skautského oddílu a později jako instruktorka na vzdělávacích kurzech pro budoucí skautské vedoucí. Ve volném čase se věnuje rodině, studiu etopedie na MUNI a odpočívá u deskovek, puzzlí, tvoření a dobrých filmů.

AlčaBc. Alena Chmelíková se věnuje zážitkové pedagogice a preventivním programům přes 10 let jako externí lektor v několika organizacích, včetně PROSTORU PRO. Studovala obory Sociální pedagogika a Sociální práce, a absolvovala řadu akreditovaných kurzů a seminářů z oblasti skupinové dynamiky a zážitkové pedagogiky. V letech 2008 - 2014 pracovala v pedagogickém centru, zaměřeném převážně na adaptační programy pro třídní kolektivy. Během svého profesního působení rozvíjela děti od 1 roku až po adolescenty a dospělé. Nyní většinu času věnuje vlastním dětem a když zbude chvilka, baví ji pohyb všeho druhu, divadlo, výlety a snění.

Přihláška

Přihlašování na seminář probíhá do 15.8.2020 nebo do naplnění kapacity semináře. Odkaz na online přihlášku.

8