Aktuální provoz PROSTOR PRO a jednotlivých programů

23.11.2020 | Hlavní

Aktualizováno 25. 11. 2020 - 12:20

Činnost všech programů PROSTOR PRO i fungování organizace řídí obecnými nařízením vlády a platí u nás základní hygienická opatření 3R: dezinfekce rukou, doporučené rozestupy, vstup pouze v roušce.

NZDM KLÍDEK

Provoz funguje od 26. 10. v online formě. Pracovníci jsou dostupní na FB chatu: Pracovník Vklídku a IG chatu Online v KLÍDKU každý všední den 10:00-16:00 (+ ve středu a čtvrtek navíc i večerní provoz 17:00-20:00). Klub je otevřen pro individuální schůzky s klienty (max. 2 osoby). Jako speciální službu nabízíme také dobrovolnickou pomoc s učením a využití počítačů/online připojení pro školní přípravu. Podrobnější informace naleznete ZDE. V případě dotazů se, prosím, obracejte na vedoucí NZDM KLÍDEK, Bc. Gabrielu Lepkovou, DiS.

Preventivní programy SPIRÁLA

V návaznosti na postupné otvírání základních a středních škol jsou programy opět v provozu a nabízíme školám možnost setkání. Pro školáky jsme navíc spustili na facebooku a instagramu stránky s preventivními informace, radami a možností se na lektory obrátit formou chatu. Školám nabízíme zdrarma ke stažení aktuální portfolium preventivních aktivit pro období karanténních opatření ZDE. V případě dotazů se prosím obracejte na vedoucí SPIRÁLY, Mgr. Petru Popelkovou.

Program podpory rodin SLUNEČNICE

Psychologické a výchovné poradenství pokračuje. V případě potřeby uskutečnit poradenské setkání distančně (online, telefonicky) se obracejte na koordinátorku SLUNEČNICE, Bc. Gabrielu Krásnou, DiS. Přednášky přesouváme do online prostředí, případně jednáme o přesunu termínů na první polovinu roku 2021 (aktuální program ZDE). Podpůrné skupinky buď pokračují v online režimu (Zkrocená poporodní deprese), nebo čekají na příhodnější epidemiologickou situaci.

PRÁVO PRO KAŽDÝ DEN

Program pokračuje v online formě. Je pozastaveno setkání tváří v tvář. V případě dotazů se, prosím, obracejte na koordinátorku PPKD, Bc. Gabrielu Lepkovou, DiS.

Rodinné centrum POHODA

Dopolední programy i odpolední programy jsou až do odvolání uzavřeny. Platnost zakoupených permanentek automaticky prodlužujeme. Spustili jsme pro klienty FB skupinu Spolu online v POHODĚ a znovu otvíráme Volnou hernu (po-pá, 9:00-16:00, max. 6 osob).

V případě dotazů se obracejte na koordinátorku POHODY, Adélu Břeštovskou.

Klub pro seniory DŘEVĚNKA

Klubovna je do odvolání uzavřena. Členům klubu poskytujeme online a telefonické konzultace + podporu. Nabízíme možnost zajištění nákupů. V případě dotazů se obracejte na koordinátorku DŘEVĚNKY, Adélu Břeštovskou.

Veřejné hřiště PLÁCEK

Hřiště je opět otevřeno veřejnosti. Maximální počet 6 osob na hřišti. Je nutno dodržovat hygienická opatření platná pro sportovní aktivity na veřejném sportovišti.

Nevíte si přesto rady?

Pokud si nevíte rady, kontaktujte vedoucí programů dle prolinků výše.
Pokud máte jakýkoli dotaz a nevíte, kam s ním, spojte se s námi prostřednictvím mailu nebo telefonu: +420 495 262 202.
Pokud potřebujete vyjádření, hledáte propojení nebo vám chybí informace obecného rázu o naší práci, napište Marku Nagyovi.

 

Kontakt

PROSTOR PRO, o.p.s.
Čajkovského 1861
500 09 Hradec Králové

Tel.: +420 495 262 202
E-mail: info@prostorpro.cz
Č. účtu: 2000154498/2010

1