Hledáme projektového manažera/manažerku

Jsme neziskovka, která už osmnáctým rokem pomáhá dětem a mladým lidem v obtížných životních situacích. Jsme dobří v nízkoprahových službách, umíme různé druhy prevence, pracujeme s rodinami, pořádáme veřejné komunitní akce. Teď hledáme projektového manažera – kolegyni/kolegu, který bude naším majákem i lodivodem v neklidném moři projektových výzev, bude držet prst na tepu grantových příležitostí a žádná novinka mu neproklouzne!

CO DĚLÁ NÁŠ PROJEKTOVÝ MANAŽER?

Pomáhá měnit své okolí k lepšímu
Pomáháme dětem a mladým lidem, tvoříme kvalitní program pro rodiny a místní komunitu. Budeš mít příležitost vymýšlet a vést projekty od prvního nápadu až po poslední tečku. Sociální projekty zaměřené na ohrožené skupiny obyvatel, preventivní programy ve školách, vzdělávací kurzy, workshopy, komunitní akce pro Hradec i celý královéhradecký region.

Užívá si různorodé projekty
Spolupracujeme s mnoha různými nadacemi, fondy, institucemi a úřady, zaměřujeme se na více oblastí, takže rutina u nás nehrozí. Zároveň se ale vždy soustředíme na to, co umíme. Nečekaně kombinovat a propojovat známé, to je práce našeho projekťáka.

Jde stále kupředu
Vytrvali jsme už 17 let a vytrvalosti si ceníme i u našich kolegů. Trpělivě hledáme stále nové příležitosti a výzvy. Protože chceme být lepší, pořád se vzděláváme, sledujeme nastupující trendy. U nás si vytvoříš vlastní plán profesního vzdělávání a pak už zbývá jen vyrazit na workshopy, konference a profesní skupiny.

Pracuje svobodně
Ceníme si otevřeného a respektujícího jednání. Najdeš u nás uvolněné a přátelské pracovní prostředí s flexibilní pracovní dobou. Práci si sám naplánuješ a zorganizuješ, vedeš svoje projektové minitýmy a hlídáš si všechny fáze života projektu. A když už je práce dost, oddychneš si v houpací síti nebo si dáme společný oběd na zahradě.

O Tobě

  • Ovládáš jazyk & logiku projektových výzev a žádostí: umíš správně přečíst a vybrat relevantní výzvy + napsat k nim trefně zacílenou žádost.
  • Přátelíš se s tabulkami, čísly a formuláři (+ s finančním manažerem a fundraiserem)
  • Máš literárního ducha: budeš psát hodně textů a ty musejí být pravopisně i stylisticky bezvadné.
  • Zvládáš být týmový hráč: do žádostí budeš často překlápět nápady svých kolegů, a proto musíte najít společnou řeč.
  • Hodí se Ti zkušenost s projekty ESF, IOP nebo MPSV/MŠMT v oblasti sociálních služeb a prorodinných aktivit.

Výše úvazku dle dohody; nám by se líbilo 0,5 a po úspěšném roce navýšení. Plat 12 000 - 24 000 Kč.

K přihlášce prosím připoj:

  1. motivační dopis (max. 1 normostrana textu)
  2. strukturovaný životopis s uvedením profesních předpokladů, včetně kontaktních údajů a údajů o odborných znalostech a dovednostech; uvítáme kontakt na dobré reference
  3. draft projektové žádosti určené na podporu vzniku komunitní zahrady + vyhledání relevantní (minulé či aktuální) projektové výzvy, do které by projektová žádost vhodně „zapadla“ (formulář žádosti je ke stažení přímo zde)
  4. prohlášení uchazeče v následujícím znění: Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu podkladů pro přihlášku do výběrového řízení dávám, ve smyslu Zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, souhlas k jejich zpracování.

DŮLEŽITÁ DATA

Termín přijímání přihlášek: do 18. 8. 2017

Termín ústních pohovorů pro výběrové řízení: 23.– 25. 8. 2017

Nástup možný: od 1. 9. 2017

Přihlášku s přílohami zasílejte a své dotazy směřujte na níže uvedený kontakt:
David Petr
ředitel PROSTOR PRO, o.p.s.
petr@prostorpro.cz, tel.: 605 417 719 nebo 493 034 307

foto tym ops

Fa-Rene-2015.pngRWE.pnginstituce_kraj.jpginstituce_mesto.JPGinstituce_ministerstvo_zdravotnictvi.jpginstituce_mpsv.jpginstituce_spravedlnost.jpg